صفحه اصلی

اخبار

آغاز فعالیت کمیته روابط عمومی کانون انجمن های صنفی‌کارگری‌راهنمایان سراسر کشور

مدیریت سایت 2017-06-20 16:03:51باسلام و عرض ادب و احترام و قبولی طاعات و عبادات

هر ارگان یا نهادی نیازمند بخشی برای ارتباط با دنیای درون‌و برونِ خویش است. در دنیایِ امروزی، ارتباطات و حفظ آن نقشی کلیدی دارد و این نقش کلیدی زمانی‌ پررنگ تر می شود که یک‌نهاد از مرزهای یک منطقه گستره بیشتری داشته باشد. لاجرم تعامل‌ درونی و انتشار عملکردی آن نهاد تاثیر بسزایی در حفظ و تقویت ارکانش خواهد داشت. بدین منظور، کمیته روابط عمومی کانون انجمن های صنفی‌کارگری‌راهنمایان سراسر کشور از امروز به‌طور رسمی با حضور نمایندگانی از تمامی انجمن ها فعالیت خود را شروع‌می‌نماید.
از این تاریخ، برای تمامی فعالیتها اعم از اطلاع رسانی، ثبت نام برای دوره ای خاص، پیگیری اخبار و اطلاعات، درخواست برای مواردی خاص از انجمن ها و موارد مشابه فقط از طریق کانال رسمی کانون و وب سایت اطلاع رسانی خواهد شد و نمایندگان شما از هر انجمن در این کمیته‌که‌طی نامه‌رسمی به کانون معرفی شده‌اند پیگیر امور هستند.

امید است که‌با همکاری‌تمامی‌اعضای کانون در سراسرکشور و تعامل‌سازنده با رابطین(عضوی از  هییت مدیره هر‌انجمن‌که‌طی نامه‌رسمی به کانون معرفی شده و تمامی اطلاع رسانی‌ ها در هر انجمن فقط از طریق آن شخص پیگیری خواهد شد) ، کمیته روابط عمومی‌ بتواند‌نقشی سازنده در تمامی بخش ها ایفا‌کند. بدیهی است نظرات دلسوزانه شما ما را عملکرد بهتر کمک خواهد کرد.

با سپاس فراوان
حسین‌دهقان
دبیرکانون و مسئول‌کمیته روابط‌عمومیدیگر صفحات وب